DAY 0 – Úvod a nějaký kecy

Moje váha dosáhla kritický hodnoty a už se jak Marpo nevejdu do svého Punta a to ani nezvedám. Kůže se mi trhá a já bych v ní chtěl zůstat, venku začalo sněžit a všechno oblečení se mi srazilo.

A teď o co tu vlastně jde a jak to bude probíhat.

Dneškem jsem započal svojí nízkosacharidovou dietu z knihy 4Hour body od Tima Ferrisse. Dieta je ve zkratce o tom, že jíte pouze nějaký potraviny. Dovoleno je jíst maso, zeleninu, vajíčka, luštěniny a pít vodu nebo neslazenej čaj/kafe. Jeden den se můžete přežrat absolutně čímkoliv a v ten den není nic zakázáno a taky mi je dost blbě. Dietu tu rozeberu někdy později.

Dietou už jsem jednou úspěšně prošel, ale za 3 roky to mám zpět, takže se teď budu postupně víc soustředit na vaření a dlouhodobý udržení. (Vaření se Ferriss věnuje ve svý další knize 4 Hour Chef, kterou postupně studuju)

Už asi před 3 měsícema (nebo jak je to dlouho) jsem si pořídil roční permici do BBC, který mám hned u baráku a ještě jsem tam nebyl. V plánu  mám vyzkoušet cvičební plán opět ze stejný knížky. K vánocům jsem dostal boty do fitka a shaker, tak se tam snad už dokopu.

Postupně sem budou přispívat další tlusťoši/hubeňouři co se sebou chtěj něco dělat. S pár lidma už jsem předběžně domluvenej, tak uvidíme jestli na to maj koule. Pokud chceš být jeden z nás, můžeš mi napsat. Rád poskytnu info ohledně diety i cvičení.

Vsadili jsme se s kámošem, že do konce ledna dáme dolů 6 kilo, tak snad to bude hračka, protože jinak budu muset jezdit celej únor MHD a tlusťoši neradi jezdí v MHD.

Dlouhodobější plán je shodit tuk na cca 10% a nabrat aspoň 15kg svalový hmoty.

A teď něco o mojí maličkosti :

Jmenuju se Lubomír Plejtvák

Je mi 46 let

Mám rád kreslení a vyšívání.

Živím se jako velryba.

Facebook komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *