Pocity

Dnes ráno se mi běželo mnohem příjemněji než včera. Zvolil jsem poklidnější tempo a oproti včerejšku jsem si to užil. Proto je nebezpečný si ze začátku dávat velký cíle. Kdybych si dal za cíl od prvního dne každý den uběhnout 5 km, asi bych to zvládnul, ale byl by to pravděpodobně můj poslední běh. Proto začněte od minima. Taky jsem zjistil, že bych měl dávat větší prostor strečinku. Při výběhu mě začal bolet sval na noze, ale naštěstí jsem to po chvilce rozběhal.

Dietu zatím držím poctivě a je to čím dál lepší. Možná se pokusím některá jídla rozdělit na půlku a jíst je po 2 hodinách. Dále mám v plánu zvýšit objem porcí, protože i když nejím úplně nejmíň, pořád by to chtělo přidat.

Na konci týdne ho budu vždy hodnotit. Co se mi povedlo, co ne, jaký byly příčiny a co by s tím šlo dělat.

Upravil jsem trochu svůj úkol a to tak, že ke každému dřepu a kliku každý den přidám 1 další. Uvidíme kam až se dostanu. Jinak zatím úkoly nechávám stejný.

Dneska jsem přemýšlel nad pocitem “hubenosti“. To je pocit, kdy zhubnete třeba kilo a reálně to ani není poznat. Vy to ale fyzicky cítíte a cítíte se líp, hubenější. Reálně jste pořád to tlustý prase, ale tenhle pocit nám pomáhá držet se a neztrácet motivaci. Nebo já to tak aspoň mám.

 

Rada na závěr : Vezměte to tlustý líný prase v sobě na porážku a užívejte si to. Bojujte s pochybama, překonávejte sami sebe. Pozitivní pocity zaručeny.

Facebook komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *