Day 2 – Stay motivated !

Nákup z Lidlu

Dneska ráno mě čekalo nepříjemný překvapení. Váha ukazuje stejnou hodnotu jako včera. Srát na to, ve hře je příliš mnoho faktorů a tak to nic nemusí znamenat. Nenechal jsem se rozhodit a pokračoval zvládnout další den odtučnění.

Snídaně, oběd a večeře mi většinou nedělá problém, když jsem doma a můžu vařit, ale nikdy pořádně nevim co jíst ke svačině. Občas se to dá řešit pár ořechama, ale že by to zahnalo hlad, to ani ne.

Vyrazil jsem na nákup do Lidlu pro nějaký „jídlo“. Maso je jasný, ale ta zelenina by měla bejt jenom na okrasu, nicméně jí musim dát šanci, ať to mám trochu pestřejší. Samozřejmě nejdůležitější věci jako fazole, čočku, pasírovaný rajčata a cibuli jsem klasicky zapomněl.

Napsal jsem si cvičební plán a je skvělej a nenáročnej. Teda ne že bych ho vymyslel, ale udělal jsem si nějaký zápisky a tenhle týden se zavazuju, že už do fitka zavítám! Program z knihy slibuje měsíční nárůst svalový hmoty aspoň o 4,5kg a to při celkem nízký frekvenci a hlavně krátce trvajícím cvičení.

S pár lidma už projednávám účast na tomhle projektu a mám z toho radost. Snad se odhodlaj a začnou. Budu se snažit je k tomu dokopat, což je pro mě dost nezvyklá role. Většinou jsem to totiž já, kdo je k něčemu dokopáván a nepopírám, že to potřebuju.

Teď si vzpomínám, že jsem si ráno měřil na váze procentu tuku v těle a ukazovalo to něco přes 40%, což znamená, že jsem skoro z poloviny tuk a je to dost šílený číslo. Zítra si zapíšu přesnou hodnotu.

Zítra chci taky začít další vychytávku k odbourání těch pneumatik. Obden ledová koupel. Večer si napustim ledovou vanu, dám do ní co nejvíc ledu a ležim v ní 20 minut. Velice příjemná věc. Kromě toho, že začnete pochybovat nad svým pohlavím, to má ještě jednu výhodu. Už vám nikdy nebude zima! Pokud teda nepočítám tu koupel a cca 2 hodiny po ní.

Zvládneme to !!!

 

 

 

Facebook komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *